využití PSI energie

18. července 2011 v 15:14 |  PSI energie

Úvodem

Při práci s energií se stanete na energii citlivější. To má i jisté výhody, ale pokud jste strašpytlové, pak spíše nevýhody.
Lze díky této citlivosti vycítit něčí přítomnost, rozsah a sílu něčí aury, jestli se někdo zlobí (když se někdo rozčílený, pak vyzařuje obrovské množství energie), jestli je napnutý, klidný, dokážete poznat, jestli vám někdo energii krade (energetičtí upíři) atd.
Jelikož o vycítění energie vím jen to, co jsem sama zažil, články o využití budou z mé zkušenosti.

Duchové

Je to tak. Pokud jste na energii citlivý, můžete vycítit přítomnost duchů. Vše živé i neživé (i nemrtvé) má svoji energii, kterou vyzařuje do okolí. A vy tu energii můžete vycítit a podle ní i určit, zdali jde o ducha, anděla, démona nebo cokoli jiného. Tu důležité upozornění, podlení odstavec!
Já přítomnost duchů cítím jako chladnou energii. Energii, podotýkám, ne nějaký závan vzduchu. Tuto energii cítím na místě, u kterého je duch nejblíže, třeba na pravé ruce, když je ode mne napravo, na zádech, je-li za mnou atd. K ověření je dobré přesvědčení. Pokud je vedle mě, pak natáhnu ruku na místo, kde cítím zdroj jeho energie, čili jeho nehmotné tělo. Je to zajímavý, když u ramene cítím teplo, pak přes loket až po zápěstí chlad a na dlani opět teplo (jinak řečeno jsem prostrčila ruku duchovým "tělem").
Nevýhodou je, když usínáte, je tma (klidně i bouřka) a náhle cítíte tuhle energii. Nejhorší je, když je ještě ke všemu ticho (zkušené ucho ducha uslyší). Anebo ho můžete i vidět.

Andělé

Přítomnost andělů lze poznat hned několika způsoby (slyšíte jemné hudbu, máte najednou radost, cítíte vůni…). Jelikož ale mluvíme o energii, zaměřím se na ni.
Přítomnost andělských bytostí cítím jako jemnou a příjemnou energii, takovou láskyplnou (i když to není to správné slovo). S touto energií přichází rázem pocit bezpečí.

Cítění energie druhé osoby

Energii lze využít k lepšímu porozumění s přáteli. Když jste na ni citlivější, dokážete poznat z energie jakéhokoli člověka (jelikož všechno živé a neživé vyzařuje), jak se cítí a tak mu lépe porozumět. Proto když řeknu, že vím, jak se někdo cítí, myslím to smrtelně vážně.
Ovšem u některých lidiček je to složité poznat, ale jde to také, ovšem to chce více soustředění. Ale nepodaří se vám to u těch, kteří nechtějí, abyste to poznali (pravdou ale je, že málokdo ví, že vyzařuje energií, díky které lze spoustu věcí poznat).
Zároveň můžete z energie jiný lidí poznat, jaký k vám mají postoj, jestli vás mají rádi, jestli vás nesnáší, jestli vám věří atd. A jestli vám lžou. Ale to chce čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama