Telekineze

18. července 2011 v 11:45 |  Parapsychické schopnosti

Krátce o telekinezi

Autor: Nevím kdo přesně ale máto na sobě zveřejněných hodně blogů...takže autor:blogy :DTeorií, co je telekineze se různí, mohl by to být nějaký druh vln, částeček, psychické energie (shluknutím dochází k přitáhnutí, nebo odpuzení předmětů), či energetického pole (magnetického nebo elektrického). Vymyká se zákonu jak termodynamiky, tak gravitace. Telekineze je krátce řečeno schopnost hýbat nebo posouvat předměty duševní energií (vaší myslí) na fyzické úrovni.
Schopnost umění telekineze je skutečně přirozená věc a my všichni máme dáno ji provádět, chce to jen ochotu a vytrvalost učit se. Telekineze je něco, co je v nás od narození. Věřte si, pravidelně trénujte a schopnosti přijdou samy. Při cvičení musíte být uvolnění, prosti myšlenek a musíte být schopni se koncentrovat jen na ten předmět a nic jiného. Před použitím telekineze můžete meditovat, abyste dosáhli snáz úspěchu. Musíte být opravdu zapáleni pro tuto věc, protože to může trvat delší dobu, než se vám to podaří. Podle experimentátorů je snazší začít se světlými a lehkými věcmi. Můžete začít trénovat

Jak začít?Je tu pár určitých věcí, na kterých potřebujete pracovat předtím, než se někam dostanete s Telekinezí. Zde popíši pár překážek, které musíte překonat a cvičení, která musíte zvládnout.

1) Obava

Telekineze je skutečná. Lidé jí prováděli a provádějí po celý čas. Je to dar všem lidem. Dostaňte to skrz palici, než budete pokračovat dále. Obava je jako stěna mezi vámi a TK. Tak přes ní přelezte a nechte jí v dáli za vámi. Nepotřebujete obavu ve vašem hledání pravdy!

2) Logika
Dobrá, žijete v praktickém světě, je jen přirozené zkoušet zdůvodnit různé věci. Netrapte se. Nechte praktičnost stranou a když pak dosáhnete Telekineze, pak uvidíte, jak hloupá je podstata logiky se vším dohromady. Dá to smysl, až to zvládnete.

3) čistota srdce

Proč se chcete naučit telekinezi? Vaše důvody musí být pozitivní. Jestli se to chcete naučit, abyste zraňovali lidi (létajícími noži), mít z toho zisk, ukázat se před přáteli, zapomeňte na to. Učte se to, abyste zkoušeli mysl, naučte se bojovat s realitou. Nedělejte to jen pro nějaký druh laciné slávy. Je-li tohle váš záměr, nikam se nedostanete.

4) Meditace
Meditujte. Uvažujte o vašich potřebách. Vemte to krok za krokem. Meditace je klíč, který připravý vaši mysl na telekinezi.


Cvičení na zlepšení telekinezeCvičení:

Vezměte si do ruky kulatou tužku a světlý papír. Sedněte si pohodlně ke stolu. Světlý papír položte na stůl a na něj tužku. Zřejmě se ptáte k čemu je tam světlý papír. Ten je tam, protože telekineze se snadněji provádí se světlými předměty. Přestaňte myslet na cokoliv, co se netýká té tužky a papíru. Nyní se musíte soustředit pouze na tu tužku. Musíte se na ni velmi koncentrovat. Představte si jak se ta tužka točí po stole, nebo že vám z očí vychází síla, která tlačí na tužku a roztáčí ji.

Pohybování předměty
Pohodlně se usaďte a položte před sebe předmět, který chcete posunovat (ze začátku něco lehkého). Přiložte k němu ruku a koncentrujte se na něj. Nemyslete na nic (jen se koncentrujte na ten předmět). Zavřete oči a představujte si, jak se ten předmět posouvá různými směry (ne moc rychle). Představte si, jak se ten předmět vrací zpátky na své původní místo. Až se Vám bude chtít, otevřete oči.

Ohýbání předmětů
Vyberte si co chcete ohnout (lžičku, vidličku,…). Předmět vezměte do rukou a sedněte si tak, abyste měli co největší pohodlí. Uvolněte se, dýchejte potichu a zhluboka a očistěte mysl od myšlenek, které se netýkají předmětu, jenž je ve vašich rukou. Zavřete oči a soustřeďte se na to co máte v rukou. Prsty přejíždějte po předmětu a ciťte ho (povrch a zároveň předmět sám), nemyslete na něj, jen se na něj soustřeďte. Po několika pokusech (tak po měsíci) začnete cítit energii.
PSI wheel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Matyska Jaroslav Matyska | E-mail | 11. listopadu 2015 v 0:40 | Reagovat

Nevím jestli jsi holka nebo kluk každopádně vím že něco jako telekineze existuje zkoušel jsem pokus psi wheelem začal se točit mněl jsem zavřená všechna okna a soustředil jsem se pouze na psi wheel ale předmět bohužel posouvat neumím
vím že skoro každý by chtěl telekinézí zapůsobit na své kamarády ale takoví lidé se to prostě nenaučí
telekineze je něco jako ovládání věcí na dálku

př. natáhneš ruku směrem k předmětu a podáš si já nevím třeba banán

A takto tu schopnost beru já usnadnění každodení práce.

Jinak super článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama