Pyrokineze

18. července 2011 v 11:58 |  Parapsychické schopnosti

OheňCo je Pyrokineze?
Pyrokineze je určitý druh telekineze, založený na ovládání ohně, aď už uhasínání, či manipulace. Ale nenechte se zmást. Pyrokineze se provádí pouhou myšlenkou, ne žádnými sirkami, ani zapalovačem!


Návod na procvičení pyrokinetických schopností
Pohodlně se usaďte, třeba do křesla. Podle mě je ze začátku lepší použít zapálenou svíčku. Soustřeďte se na plamínek a na nic nemyslete. Je to těžký, ale de to. Postupně soustředění přesuňte nad plamen (jde to i do stran). Na toto místo se soustřeďte. Po nějaké době vraťte pohled znovu na plamen a hned zase zpátky na ono místo. Postupně uvidíte že se plemen začne zvedat. Samozdřejmě to chce trénink, ale pak to stojí za to a můžete se těšit že jste to dokázali=)

Další procvičení je o něco náročnější. Zapalte sirku a soustřeďte se jen na plamen. Na nic jiného! Při dobré koncentraci a silné vůli se vám podaří uhasit oheň. Uhasit oheň je jednoduché, ale těžší je nechat sirku vznítit. Když budete usilovně trénovat, tak za několik týdnů se vám podaří, že sirka začne červenat....a po dalším tréninku se dokonce vznítí. Když to dokážete, můžete se chlubit a zařadit mezi ty, kteří ovládají schopnost pyrokineze. (toto cvičení lze provádět i se svíčkou)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama