práce s PSI energií

18. července 2011 v 15:12 |  PSI energie

Práce s PSI energií

Dýchání

Ještě než se pustíme do tréningu se samotnou energií, je potřeba si říct něco o dýchání,protože dýchání s energii uzce souvisí.
Abyste energii cítili silněji, můžete si představovat, že s každým nádechem získáváte energii z okolí a že s každým výdechem tato enerie proudí do rukou a posiluje právě prováděné cvičení (mám to vyzkoušené, skutečně to funguje). Jakmile se stanete na energii citlivější, budete to silně cítit, jak vám energie proudí tělem až do místa, kam ji vedete, třeba do rukou, když provádíte nějaké cvičení.
POZOR! Toto cvičení nedělejte v přítomnosti lidí, abyste jim nebrali jejich vlastní energii.

Tréning 1

Dejte dlaně cca 10 cm od sebe a vztyčte prsty. Soustřeďte se na prostor mezi dlaněmi a představujte si, jak z konců prstů i celých dlaší proudí energie. Možná ucítíte slabé brnění či mravenčení, chlad nebo teplo. Pomalu přibližujte dlaně k sobě (nesmí se dotknout) a od sebe. Po chvilce ucítíte tlak. Gratuluji, právě jste poprvé pocítili energii, díky které lze ovládat třeba telekinezi.

Tréning 2

Nyní zjistíme, které ruka lépe energii vysílá a která ji lépe přijímá. Prsty levé ruky přibližte kolmo k pravé dlani s nataženými prsty. Dbejte na to, aby prsty levé ruky nebyly v jedné rovině, ale nad sebou.
Představujte si, jak z konečků prstů levé ruky proudí energie do pravé ruky. Levou rukou pomalinku posouvejte nahoru a dolu podél pravé dlaně.
Je možné, že ucítíte teplo, chlad, mravenčení nebo brnění v úrovni prstů levé ruky. V tomhle případě jsme zkoušeli vysílání levou rukou. To samé udělejte i s pravou rukou.
Pokud cítíte sílné (dejme tomu) teplo, které vychátí z levé ruky, máte vysílací levou ruku. Pokud je teplo silnější z pravé ruky, máte vysílací pravou ruku. Pokud cítíte stejné teplo z obou rukou, blahopřeji, máte stejně schopné obě ruce.

Tréning 3

Sevřete prsty do špičky a začněte pomalu obě ruce přibližovat. Vysílejte energii. Brzy usítíte odpor, jako když dáváte k sobě dva magnety stejnými póly. Čím dále od sebe (samozřejmě musíte eregii pořád cítit), tím silnější energii máte. S větší vzdáleností mezi prsty, tím je energie slabší. Ale při tréninku bude sílit.

Tréning 4

Lépe vysílací ruku obraťte dlaní vzhůru, prsty mějte u sebe. Energii vysílejte z dlaně směrem nahoru, představujte si, že je energie sloup, který stojí na vaší dlani. U dlaně je sytý, postupně slábne. Nyní vezměte druhou ruku a dejte do tohoto sloupu energie. Střídejte místa, prsty přiložte ke kořenům sloupu energie (tedy k vysílající dlani), pak třeba na vrchol. Pocítíte rozdílnou sílu energie, u dlaně teplo (nebo chlad, mravenčení atd.), které postupně slábne. Pohrávejte si s tím sloupem energie, volnou rukou zjišťujte, jak je vysoký, jak silný, jak hustý atd. Také můžete volnou rukou na sloup seshora tlačit, pomalu. Ucítíte odpor, jako byste mezi rukama měli pružinu.

Tréning 5

Lépe vysílající ruku otočte dlaní nahoru, prsty mějte u sebe!! Vytvořte z energie placku, kterou držíte na své dlani. Zahušťujte ji a jakmile si budete 100% jisti, že ji cítíte a že pokrývá celou vaši dlaň včetně prstů, tak prsty roztáhněte a nechte energii, ať padá mezi nimi. Je to chvilkový pocit, protože energii začnou vysílat prsty i po svých stranách.

Tréning 6

V jedné (nejlépe vysílající) ruce vytvořte hodně hustou kouli energie (nemusí to být nutně koule, třeba i ovál), prsty mějte natažené a vztyčené nahoru. Pro naši lepší orientaci to bude pravá ruka. Pak pravou ruku obraťte dolů a nechte energii, ať spadne do levé ruky. Možná vám to bude připadat, jako kdyby se táhl karamel nebo kapala rozpuštěná čokoláda, stejně tak jako by jste chytili nějaký pevný předmět. Energii si můžete takto "přelévat" z ruky do ruky, můžete ji i zkusit házet.

Tréning 7

Natáhněte ručky před sebe dlaněma vzhuru a soustřeďte se na vytvoření PSI koulí na obou rukách najednou.Pro začátek to není jednoduché,tohle cvičení si nechte radši na pozděj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama