Lumokineze

18. července 2011 v 12:11 |  Parapsychické schopnosti

O co jde???
Lumokineze by se dala shrnout jako práce s fotony. Foton je elementární částicí elektromagnetického záření o všech vlnových délkách. Tudíž i pro nás důležitého viditelného světla. Schopnost lumokineze tedy dovoluje hromadit fotony a tím ovlivňovat světelné podmínky. Pokročilá stádia lumokineze dovolují vytvářet světelné koule a ovlivňovat jejich intenzitu, jas, saturaci i barvu. Dále pak svítivost plamene atd.
Kameny údajně posilující lumokinetické schopnosti jsou : ametyst, jantar.

Pro začátečníky se opravdu nedoporučuje začínat se světelnými koulemi, neboť je to víceméně ztráta času.

Cvičení lumokineze by mohlo být opět mnoho, zde uvedu pouze jedno.
Součástí tohohle cvičení je, že si občas uvědomujte svoje okolí a světelné podmínky v kterých se nacházíte. Zároveň si představujte, jak by podle Vás vypadaly světelné podmínky, které by Vám vyhovovaly více.
Samotné cvičení provádějte nejlépe v místnosti, ve které není ani tma, ani světlo. Resp. světlo je tlumené a světelný zdroj není příliš jasný. Zvolte tedy "zlatou střední cestu". Čím méně světla bude - tím hůře se bude cvičení provádět. Bude-li naopak světla moc - bude to také na obtíž.
Když se tedy nacházíte ve vhodném prostředí, soustřeďte se na světelné podmínky, ve Vašem okolí. Vnímejte kam a s jakou intenzitou dopadají světelné paprsky. Zkoumejte barvu toho světla, jeho jas. Zkoumejte hru světla a stínů a to, jak jste osvětleni i Vy. Nyní se pokuste osvětlit nějaké místo, které si zvolíte, nebo sami sobe. Soustřeďte se na to, že v tom místě se hromadí fotony a intenzita světla té oblasti stoupá.

Dalším cvičením jsou pak již zmiňované světelné koule, ale tohle prozatím stačí.

Večerní cvičeníčka je v tomhle případě tak snadné vymyslet, že nebudu urážet Vaši inteligenci tím, že bych tu něco rozepisoval.
Svetlo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama