Elektrokineze

18. července 2011 v 12:15 |  Parapsychické schopnosti


O co jde???
Elektrokineze je tedy schopnost práce s elektrony.
Elektron je subatomární částice objevená v roce 1897. Svým pohybem umožňuje vedení elektrického proudu ve vodičích. Např. v kovech je el. proud veden tzv. elektronovým plynem, který se díky krystalové mřížce kovů může "volně pohybovat" kovovým předmětem a tím vést elektrický proud. Kameny a kovy údajně posilující elektrokinetické schopnosti jsou : jantar, železo, nikl.

Elektrokineze nám umožňuje ovlivňovat tok elektrické energie a jeho velikost nejen v našem vlastním těle, ale pokročilejší stádia dovolují například dobíjet baterie atd.
Chtěl bych jen říci abyste za elektrokinezi nepovažovali to, když dostanete"ránu" od auta, nebo od oblečení. To je zcela přirozené vyrovnávání kladných a záporných el. pólů.

Při cvičení elektrokineze se mohou projevit drobné vedlejší příznaky jako brnění částí těla, Pocit chladu, nebo naopak tepla v různých částech těla ( tady je zvláštnost, že na omak jsou ty části těla většinou přesně opačné, než je cítíte. Cítíte-li tedy chlad v ruce - může být na omak teplá).

Nyní tedy nějaká cvičení
První cvičení : (k prvnímu cvičení budete potřebovat partnera)
Můžete sedět, nebo i stát - jak budete chtít. Měli byste být uvolnění, ale přesto čilí. Přiložte tedy Vaše ruce a ruce partnera na sebe. Je na Vás, jestli se budete dotýkat celými dlaněmi, nebo jen konečky prstů. Máte-li ruce na sobě - soustřeďte se na přechod bioelektřiny z Vašeho těla, do těla Vašeho partnera. Soustřeďte se na to, jak skrz Vaše dotýkající se ruce proudí elektrony a tím přenášejí elektrický proud.
Obměnou tohoto cvičení je, že se naopak soustředíte na přechod elektřiny z těla Vašeho partnera do těla Vašeho.
Cítíte-li během cvičení například brnění - pravděpodobně je cvičení úspěšné.

Druhé cvičení : (k druhému cvičení budete potřebovat vybitou !dobíjecí! baterii, nejlépe devítivoltovou)
Vybitou Baterii můžete vzít buďto do rukou a nebo ji nechat ležet třeba na psacím stole. Nyní se co nejvíce soustřeďte na to, že se nabíjí. Představujte si, jak se uvnitř ní shromažďuje a kumuluje elektřina. Představte si, třeba že jste uvnitř té baterie a doslova vidíte, jak se tam vše elektrizuje a nabíjí. Úspěšnost tohoto cvičení si pak můžete snadno ověřit například pomocí svítivé diody.

Večerní cvičení by v tomto případě mohlo vypadat takhle :
Představte si, že se nacházíte uvnitř ohromné boře. Všude kolem Vás jsou veliká šedivá mračna a fouká zde ledový vítr. Všude je doslova cítit elektrické napětí, které se může každou chvilkou stát příčinou blesku. Uprostřed toho všeho se vznášíte Vy, jako zázrakem chráněni před chladem, deštěm,…
Nyní si představte, že máte moc kdykoliv vyvolat blesk. Můžete si představit, že blesk uhodí pokaždé, když si zamanete. Dokonce si můžete představit, že blesky vrháte přímo Vy. Jste pány blesků..
Blesky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama