Aerokineze

18. července 2011 v 12:08 |  Parapsychické schopnosti

O co jde
Aerokinezi mohou stejně jako všechny ostatní parapsichické schopnosti ovládat všichni. Při cvičení aerokineze je více, než u jakékoliv jiné schopnosti nutné se ujistit, že do místnosti kde cvičení provádíte nevniká žádný vzduch z venku a že nejsou zapnuté žádné spotřebiče vyvolávající proudění vzduchu. Tím myslím klimatizaci, různé větráky apod. Vhodné je proto zavřít všechna okna a pokud možno i dveře do jiných místností. Také je třeba dávat pozor na svůj dech. Při provozování aerokinetických cvičení se mohou objevit vedlejší příznaky, jako bolesti hlavy, pocit chladných rukou, atd. Proto se doporučuje necvičit příliš intenzivně. Pokud by se u Vás nějaký z těchto symptomů objevil, na pár dní si od cvičení odpočiňte.


Způsob cvičení
K cvičení budete potřebovat vonnou tyčinku. Posaďte se a chvíli relaxujte. Když jste uvolnění, zažehněte vonnou tyčinku a sledujte stoupající kouř. Poté se pokuste ovlivňovat jeho směr a také se pokuste jej rozptylovat. Tohle cvičení není jednoduché, protože je těžší se soustředit na něco v plynném stavu, než na pevnou věc jako například u telekineze.
Soustřeďte se tedy na to, aby stoupající kouř změnil směr, nebo aby se rozptýlil. Můžete se taky pokusit soustředit se přímo na to, aby se vytvořily vzdušné proudy, které rozfoukají kouř.

I trénink aerokineze je možné a snad i vhodné prokládat večerními cvičeními.
Představte si že se nacházíte v krajině vzduchu. Pod vašima nohama je tráva, jejíž listy jsou větrem vybroušeny jako břitvy. Rostliny a stromy jsou zmítány věčným větrem. Občas jsou mezi vegetací ostrůvky pouště, jejichž duny se neustále přesýpají a zrníčka písku jsou silným větrem unášena daleko od svého původního místa. Nad Vaší hlavou jsou po šedém nebi rychle unášeny mraky. Chladný vítr se mísí s teplým a tím vznikají mohutné bouře a vichřice. Na vodních hladinách se neustále tvoří nové a nové vlnky a vlny, které se rozbíhají vstříc svému osudu.
Uprostřed toho všeho stojíte Vy, jako zázrakem nedotčeni chladným větrem. Pozvedněte tedy ruce a myšlenkou přikažte větru aby vanul tím směrem, který zvolíte. Proudy větru okamžitě reagují na vaše přání a změní svůj směr. Stojíte tu a máte moc ovládat vítr - největší sílu tohoto světa. Pouhou myšlenkou můžete stvořit hurikán, nebo dopřát odpočinek od bičujícího větru všemu živému…
Vitr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama